Hakkımızda

Flexline - Zımba Teli / Staples

Hakkımızda

Çeyrek asıra yakın tecrübemiz ve siz değerli iş ortaklarımızdan gelen olumlu dönüşler ile %100  kullanıcı memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda üretmeye ve istihdam sağlamaya devam etmekteyiz. Flexline markamız ile sektörde üretici paydaşlarımızın her zaman ilk tercihi olma yolunda makine parkuruna ve üretim kapasitemize yaptığımız stratejik yatırımlar ile kaliteli malzemeyi en kısa termin süreleri ile tedarik etmekteyiz. Kullanılan her kutuda ve şarjörde aynı kalitede ürünü sunarak değerli döşeme ustalarımızın emeğini sanata dönüştürmesinde yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. P88 – 80 – 92 – 100 serisi gibi üretim çeşitliliğimizle siz değerli paydaşlarımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz.

35+ Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz Misyonumuz
Vizyonumuz

Çeyrek asıra yakın tecrübemiz ve kullanıcılardan aldığımız olumlu geri dönüşler ile birlikte kullanılan
hammadde ve ürün kalitemizi koruyarak dün olduğu gibi yarında %100
memnuniyet hedefimiz doğrultusunda üretmeye ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz. Yapacağımız yeni yatırımlarımız ve çalışmalarımız ile birlikte kalite standartlarımızı koruyarak günlük üretim kapasitemizi arttırıp, ürün tedarik süresini daha da aşağı çekerek sektörde öncü firma olamaya devam edeceğiz.

Misyonumuz
Döşemecilik ve paketleme alanında büyük rol oynayan zımba teli, değerli ustalarımızın emeğini sanata dönüştürmesinde etkin rol oynamaktadır. Kullanmış olduğumuz kaliteli hammadde ve işçilik ile her paket ve şarjörde aynı kaliteyi sunmayı amaçlamaktayız. Üretim kapasitelerimiz ve makine parkurumuza yaptığımız yatırımlar ile tedarik ve termin sürelerimizi minimuma indirgeyerek sektörde ki yerimizi ve kalitemizi bu bağlamda sürdürmekteyiz.
Flexline - Zımba Teli / Staples

Kullanım Alanları Nedir?

Özdemir Grup, tecrübeli teknik kadrosu ve yüksek kalitesi ile %100 müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Başarımızın sırrı siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvende saklıdır. 

Mobilya İmalatı

Döşeme Sektörü

Yatak İmalatı

Palet, Kasa ve Sandık İmalatı

Kapı Pencere İmalatı

Otomotiv Sanayi

Özdemir Group

Markalarımız

Kayseri OSB Mah. 18. Cad. No:11 38220 Kayseri/TÜRKİYE
+90 352 321 15 51
ozdemir@ozdemirmalzeme.com
export@ozdemirmalzeme.com
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00 Cumartesi: 08:00 - 13:00